Novinky

Dětský závod s Jetíkem

Aplikaci České hory, skrze kterou je možné sbírat virtuální Jetíkovy stopy, již většina návštěvníků českých hor zná. Do této chvíle byli soutěžící zvyklí na přidávání nových stop nebo na nárazové, ale bodově zvýhodněné akce, během kterých bylo možné získat vysoký počet bodů a posunout se tak „Jetíkovými kroky“ dopředu, na vítězné příčky v dlouhodobé soutěži.

Nyní přichází Jetík s dětskými závody, které budou součástí běžeckého seriálu 7 pohoří, a Vy máte jedinečnou příležitost získat nejen zajímavé bodové ohodnocení, ale tentokrát jsou ve hře i super ceny.

Jetík si pro Vás připravil celkem 7 stopařských závodů po českých horách. Tyto závody nebudou jen o stopování Jetíka, ale děti se doví skrze sesbírané stopy mnoho zajímavostí o dané horské oblasti.
Přijďte si zaběhat a otestovat si svou fyzičku, děti vyšlete po Jetíkových stopách a otestujte jejich stopařské zkušenosti. :)

Pro vaše nejmenší a jejich doprovod je připraven dětský závod s Jetíkem. Trať bude dlouhá přibližně 1,5 – 2 km a na ní budou vyznačeny průchozí body. Všechny průchozí body během závodu se budou zaznamenávat do aplikace. V cíli závodu jen ukažte, že jste prošli všechny průchozí body.

Závod se nepůjde na čas, tedy nebude rozhodující, kdo do cíle dorazí první. Důležité je absolvovat celou trasu a projít všechny body. Šanci na vítězství tedy budou mít všichni, bez ohledu na věk a fyzickou kondici. Ze všech úspěšných závodníků, kteří budou mít v aplikaci zaznamenány všechny body, bude při závěrečném vyhlašování vylosován jeden celkový vítěz, který obdrží hodnotnou cenu – mobilní telefon Honor.

Všechny děti jsou na závodech srdečně vítány!

Podrobnější info:

Termíny:
Jizerské hory - sobota 29. 4. 2017 Nové Město pod Smrkem
Beskydy - sobota 17. 6. 2017 Javorový vrch
Jeseníky - neděle 16. 7. 2017 Kouty nad Desnou
Krkonoše - neděle 10. 9. 2017 Pec pod Sněžkou
Orlické hory - sobota 23. 9. 2017 Čenkovice
Krušné hory - sobota 7. 10. 2017 Plešivec
Šumava - neděle 22. 10. 2017 Železná Ruda

Více informací na www.7pohori.cz