Novinky

Novinky

Dětský závod s Jetíkem

20. 04. 2017

Aplikaci České hory, skrze kterou je možné sbírat virtuální Jetíkovy stopy, již většina návštěvníků českých hor zná. Do této chvíle byli soutěžící zvyklí na přidávání nových stop nebo na nárazové, ale bodově zvýhodněné akce, během kterých bylo možné získat vysoký počet bodů a posunout se tak „Jetíkovými kroky“ dopředu, na vítězné příčky v dlouhodobé soutěži.

Nyní přichází Jetík s dětskými závody, které budou součástí běžeckého seriálu 7 pohoří, a Vy máte jedinečnou příležitost získat nejen zajímavé bodové ohodnocení, ale tentokrát jsou ve hře i super ceny.

JETÍKOVI STOPY V LYŽAŘSKÝCH AREÁLECH

21. 02. 2017

Jak již mnozí z Vás zjistili, Jetík se letos vyskytl i v nejvýznamnějších lyžařských střediscích v České republice, a proto tam po jeho návštěvě zůstaly stopy. Celkem po sobě zanechal 32 stop.

Od minulého týden máte možnost při svých zimních radovánkách a lyžovačkách nasbírat tyto nové stopy se zajímavým hodnocením, a posunout se tak v žebříčku naší soutěže, která končí již v září.

Vzhůru mezi stopy, blíží se Jizerská 50 s Jetíkem

10. 02. 2017

Monotónní zvuk zapichování holí, zvuk lyží kopírující běžeckou stopu, pravidelný dech a chtíč každého závodníka dostat se co nejrychleji do cíle. Tak by se dala popsat atmosféra následujícího víkendu v Bedřichově, v samém srdci Jizerských hor, jenž bude patřit již po padesáté milovníkům běhu na lyžích. Jedna věc bude letos však jinak. Ptáte se, jaká?

Přijedete také fandit horským záchranářům? Bude tam i Jetík!

08. 09. 2016

Jak jsme již avizovali, tento víkend proběhnou mezinárodní závody Horských služeb v Jizerských horách.
Horští záchranáři z České republiky poměří své síly s kolegy z Německa, Polska a ze Slovenska.

V sobotu prý dorazí ale i Jetík! Závodit? Néé, fandit!

Druhá víkendovka byla úspěšná

10. 08. 2016

Dne 22. 7. 2016 jsme Vás informovali, že od soboty 6. srpna – do neděle 7. srpna proběhne další speciální víkendová soutěž. A jak jsme řekli, tak se stalo.

Tento víkend opravdu proběhla druhá speciální víkendovka, kdy odměňujeme nejlepší stopaře Jetíkových stop za víkend, a zdá se, že byla opět úspěšná. Obě soutěžní kategorie vyhrál tentokrát soutěžící s přezdívkou "Lengi".

Další speciální víkendová soutěž!

22. 07. 2016

Počínaje sobotou 6. 8. od 00:00 hod. do neděle 7. 8. do 24:00 hod. je vyhlášena soutěž, jejíž výherci budou odměněni speciálními cenami. Úkolem víkendové soutěže je nasbírat co největší počet bodů za jeden den (bude započítán nejlepší výsledek za sobotu nebo neděli) a za největší počet bodů za sobotu a neděli dohromady. Do soutěže budou započteny pouze body, které budou z aplikace odeslány do neděle 7. 8. do 24:00. Nelze započítat výsledky, které sice budou z tohoto víkendu, ale nahrány budou později (nedostupnost sítě nebo wifi).

Speciální soutěž tento víkend!

24. 06. 2016

Počínaje sobotou 25. 6. od 00:00 h do neděle 26. 6. do 24:00 h je vyhlášena soutěž, jejíž výherci budou odměněni speciálními cenami. Úkolem víkendové soutěže je nasbírat co největší počet bodů za jeden den (bude započítán nejlepší výsledek za sobotu nebo neděli) a za největší počet bodů za sobotu a neděli dohromady. Vítěz největšího výkonu „za den“ a za „víkend“ obdrží od Horské služby ČR cenu v podobě softshellové/šusťákové bundy. Aktuální výsledky (pořadí) můžete sledovat v Síni slávy v sekci Aktuální výkony.

Začala nová soutěž!

09. 06. 2016

S novou soutěží na vás čekají i doplněné stopy a rozšířená funkcionalita aplikace a webu www.jetik-na-horach.cz

Partnerem soutěže je www.norskamoda.cz

Časopis České hory - léto 2015

18. 09. 2015

Právě vyšlo nové číslo časopisu České hory.

Horská služba zahájila projekt České hory

15. 07. 2015

Horská služba ČR dnes v Praze představila nový projekt, určený rodinám s dětmi a aktivním milovníkům hor, který pod názvem České hory navazuje na již ukončený projekt S Jetíkem po českých horách.